Kronika

Blogilly to działające od 13 sierpnia 2016 roku, kreatywne, edukacyjne i rozrywkowe spotkania blogujących kobiet organizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Toruń, Bydgoszcz).

Akcję kieruję przede wszystkim do aktywnie blogujących przedstawicielek płci pięknej niezależnie od ich wieku, stażu w blogosferze, czy tematyki prowadzonej strony. Celem przedsięwzięcia jest wzajemna integracja, wymiana doświadczeń oraz wspólna edukacja. Jak dotąd uczestniczkami Blogilly były kobiety w przedziale wiekowym od piętnastego do czterdziestego piątego roku życia. Szansę na udział w Blogilly mają zarówno początkujące jak i zaawansowane blogerki. Spotkania odbywają się w klimatycznych kawiarniach w wąskim gronie liczącym maksymalnie dwadzieścia osób, tworząc przy tym rodzinną, luźną atmosferę.

 

 

Dotychczas odbyły się 3 edycje spotkań:

 

I13 sierpnia 2016

II10 grudnia 2016

III11 marca 2017

 

 

Mieliśmy przyjemność gościć profesjonalnych wykładowców:

 

I – Izabela Stańczyk

II – Krystyna Polek

III – Adam Sułkowski

IV – Piotr Łokuciejewski

 

Fotorelacje spotkań:

 

I – 13 sierpnia 2016

II – 10 grudnia 2016

III – 11 marca 2017

 

    

 

Opinie uczestniczek:

 

 

Sylwia Szumińska, autorka bloga sszuminska.pl

 

Byłam obecna na pierwszej edycji spotkania Blogilly 13 sierpnia 2016 roku. Atmosfera jaka tam panuje jest naprawdę wspaniała! Poznałam wiele wyjątkowych dziewczyn, które prowadzą wspaniałe blogi i które niesamowicie mnie zainspirowały. Mam nadzieję że wkrótce znów się spotkamy!

 

 

 

 

 

Monika Stefankiewicz, autorka bloga: monaries.blogspot.com

Na spotkaniu Blogilly byłam po raz pierwszy 11 marca. Atmosfera na spotkaniu była luźna i miła. Obawiałam się tego, że będę czuła się jak „wyrzutek”, ponieważ reszta dziewczyn dobrze znała się z poprzednich edycji. Na szczęście udało znaleźć się wspólny język. Polecam spotkania Blogilly jeśli zależy Ci na powiększeniu grona znajomych z podobną pasją do Twojej 🙂

 

 

 

 

Elwira Charmuszko, autorka bloga: spiked-soul.blogspot.com

Spotkania Blogilly odbywają się w znakomitej atmosferze i pomimo różnic wiekowych czy bagażu doświadczeń, każda z nas może czuć się równa.

 

 

 

 

Chcesz zostać uczestniczką, sponsorem bądź prelegentem naszego spotkania? Zapraszamy do kontaktu:

email, envelope, mail icon

ekipablogilly@gmail.com